p.k.Solvent s.r.o.
Úvod > Společnost P.K.Solvent > Kam směřujeme

Kam směřujeme

Společnost p.k.Solvent s.r.o. je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992. Poctivá práce s lidmi je naší přirozeností, protože firma jsou naši lidé, proto jsme lídr drogistického trhu. V současné době jsme největším distributorem v oblasti drogistického zboží po celé České republice s obratem přes 3 mld. Kč a dynamicky se rozvíjíme ve všech směrech jako: 


 • Distributor na nezávislém trhu  

  Pro naše zákazníky chceme být nejužitečnější, nejefektivnější, stabilní a dynamický distributor tak, abychom se stali jejich nejpreferovanějším obchodním partnerem. 
 • Servisní organizace pro maloobchod  

  Součástí naší podpory je péče o věrné maloobchodní kupující a efektivní provoz obchodu. Realizujeme základní marketingovou podporou (v programech TOP drogerie a TETA Start), vyvíjíme další recepty, jak získávat více věrnějších spotřebitelů a efektivnější provoz obchodů (v programu TETA KLUB). V rámci programu TETA KLUB nabízíme našim partnerům dlouhodobou perspektivu v podnikání. 
 • Výrobce 

  Chceme užitečně nahradit mimoprémiové (neznačkové) výrobky vlastními značkami a tyto vlastní privátní značky distribuovat na celý nezávislý trh.
 • Samospráva firmy

  Chceme být zákaznická, učící se organizace, která hledá příležitosti a podporuje růst jednotlivců. Společně pracujeme na projektu samosprávné, vitální firmy, která funguje efektivně i bez účasti svých majitelů (zakladatelů).

 

Copyright © 2018, p.k.Solvent s. r. o. Powered by LMC   Mapa stránek