teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

síť Teta lékáren je součástí moderní, ryze české firmy, ve které se majitelé osobně podílejí na řízení společnosti a oceňují dobrou práci a iniciativu svých zaměstnanců. Teta lékárny patří do zdravotního systému a proto u nás nezaměňujeme předepsané léky, respektujeme preskripci lékaře i přání pacienta. Důležitý je pro nás individuální přístup, a proto se snažíme své pacienty a zákazníky poznat, pochopit a co nejlépe jim poradit

Vedoucí lékárník/lékárnice - Praha (5004)

Náplň práce

  • Budete odpovědná/ý za svěřenou lékárnu, vedení týmu a výsledky
  • Budete poskytovat poradenství a konzultační činnost pro pacienty lékárny a budovat dlouhodobé vztahy s pacienty, včetně výdeje léků na lékařský předpis, prodej léků, apod.
  • Budete se věnovat denním operativním činnostem spojeným s běžným provozem lékárny a budete se věnovat administrativě, která s tím souvisí (např. příprava léků, práce na PC s informačním systémem, přehled o skladové evidenci, spolupráce při objednávání léků a spolupráce s farmaceutickými společnostmi)

Nabízíme

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000,- (PŘI PLNÉM ÚVAZKU)
  • Férové mzdové ohodnocení a pohyblivou část mzdy, kterou přímo ovlivníte vaším výkonem/výkonem lékárny
  • Týden placeného volna navíc, nad rámec 4 týdenní dovolené
  • Stravenky 100 Kč/den
  • Výrazné slevy na sortiment lékárny a Teta drogerií
  • Úhrada příspěvků do ČLnK a podpora kontinuálního vzdělávání v rámci ČLnK
  • Osobní přístup, příjemný pracovní kolektiv
  • Pracovní obuv a oděvy
  • Příspěvek na dopravu
  • Zázemí stabilní, ryze české firmy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou hned od začátku

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání a specializovaná způsobilost v oboru farmacie pro práci vedoucího lékárníka
  • Pozitivní přístup k pacientům
  • Příjemné vystupování a profesionalitu

Kontakt

TETA drogerie a lékárny (Solvent ČR s.r.o.)
Mgr. Květa Tröberová, HR Business Partner