teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Skupina firem pk Solvent je úspěšná česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která zastřešuje dvě maloobchodní sítě drogerií a lékáren pod značkami Teta a TOP drogerie, velkoobchod SOLVENT a několik internetových obchodů. Historie společnosti se datuje do roku 1992 a od té doby vystoupala až na pozici největšího distributora a prodejce v oblasti drogistického zboží v České republice s obratem přes 8 mld. Kč a více než třemi tisíci pracovníky.

Mzdová/ý účetní senior (náborový příspěvek 50 000,-)

Náplň práce:

  • odpovědnost za vedení mzdové agendy společnosti (cca 400 spolupracovníků)
  • uzávěrka mezd
  • řešení požadavků uživatelů mzdové účtárny v systému SAP
  • spolupráce při zavádění nových procesů do systému
  • komunikace s vedením společnosti a vedoucími prodejen
  • zodpovědnost za správnou daňovou evidenci a zastoupení společnosti před FÚ
  • zodpovědnost za správnou evidenci a zastoupení společnosti před ČSSZ a ZP
  • správa kolektivního pojištění společnosti a zajištění správné úhrady
  • zpracování výkaznictví dle interních norem a předpisů firmy
  • zpracování veškerých statistických výkazů ve svěřené oblasti
  • odpovědnost za archivaci dokladů dle požadavku státu a pojišťoven

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (nejlépe ekonomické zaměření)
  • znalost systému SAP podmínkou
  • praxe na pozici mzdová účetní (min. 3 roky)
  • znalost personální a mzdové problematiky
  • základní znalost zákoníku práce
  • svědomitost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu prosperující firmy
  • dobré finanční ohodnocení
  • 5 dní placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost stravování v jídelně společnosti, slevu na veškerý sortiment drogerie
  • náborový příspěvek 50 000,-

Pro zaslání životopisu použijte tlačítko “Odpovědět“

Kontakt

Solvent ČR
Andrea Slavíková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice-Šestajovice
Česká republika