teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Solvent ČR s.r.o.
Skupina firem pk Solvent je úspěšná česká společnost a největší distributor drogistického zboží v České republice. Kromě sítě drogerií a lékáren Teta provozuje síť TOP drogerie, několik internetových obchodů a velkoobchod SOLVENT.

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníka/ci na pozici:

Operátor/ka zákaznické linky

Náplň práce:

  • obsluha zákaznické linky
  • zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům
  • vyřizování emailové a poštovní korespondence
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • administrativní činnosti související s chodem zákaznické linky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (vhodné pro absolventy)
  • výborné komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost samostatné práce podle zadání
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • svědomitost, pozitivní přístup
  • znalost práce na PC - Excel, Word

Nabízíme:

  • zajímavou a náročnou práci pro největší distribuční firmu v oblasti drogerie v České republice
  • zázemí a stabilitu prosperující velké české společnosti
  • přátelský kolektiv, otevřenou a vstřícnou komunikaci
  • možnost zapojení do firemní sítě na mobilní volání
  • zajímavou slevu na veškerý sortiment drogerie
  • možnost stravování v jídelně společnosti, stravenky
  • místo pracoviště: Šestajovice (Praha východ), zastávka MHD Sychrov

(10min z Černého Mostu)

Kontakt

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551