teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.
je společnost, která provozuje 500 maloobchodních prodejen zařazených v řetězci Teta drogerie po celé ČR. Počet zaměstnanců v současné době překračuje 1 900 lidí. Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. je dceřiná společnost 100% vlastněná firmou p.k.Solvent s.r.o., která je největším distributorem drogerie v ČR a SR.

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníky:

Specialista prodeje TETA drogerie Šlapanice

Pro prodejnu drogerie ve Šlapanicích hledáme:

  • Specialistu prodeje - zkrácený úvazek 30hod/týdně

Nabízíme:

  • příjemnou otevírací dobu prodejny (Po - Pá 8:00 - 18:00, So 8:00 - 12:00, Ne zavřeno)
  • motivující finanční ohodnocení + firemní benefity (stravenky, poukázky na nákup drogistického zboží, příspěvek na investiční životní pojištění, zaměstnaneckou slevovou kartu, možnost zapojení do zvýhodněného tarifu od mobil.operátora aj.)
  • kvartální odměny
  • zajímavou náplň práce
  • důkladné zaškolení a propracovaný systém vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilního zaměstnavatele

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání/odborné vyučení
  • trestní bezúhonnost
  • příjemné vystupování
  • dobré obchodní dovednosti
  • znalost práce s PC
  • znalost drogistického sortimentu vítána
  • loajalitu
  • pracovitost

Nástup:

  • leden 2019

V případě zájmu:

  • použijte tlačítko "Odpovědět" a přiložte Váš strukturovaný životopis s fotografií

Kontakt

TETA drogerie (Solvent ČR s.r.o.)
Vladka Vrbova
Železniční 7
779 00  Olomouc-Olomouc
Česká republika