teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992.
Provozuje řetězec TETA DROGERIE (500 prodejen), řetězec TOP drogerie (35 prodejen), dále je 100% majitelem dceřiné společností TETA DROGERIE A LÉKÁRNY (450 prodejen začleněných v řetězci TETA drogerie a 15 lékáren). Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie a největším distributorem drogistického zboží s obratem přes 4,5 mld. Kč.
Působí po celé ČR a SR a má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře.
V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme schopné kandidáty na pozici:

Controller junior

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletní správa a kontrola franšízových smluv
  • kalkulace franšízových poplatků, bonusů
  • pravidelné vyhodnocování marketingových aktivit
  • kontrola poplatků a bonusů na účetnictví
  • vyhodnocování zpětných slev poskytovaných franšízantům
  • kalkulace odměn podnikání bez peněz
  • ad hoc reporty

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr nebo Obchodní akademie)
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • základní znalost podvojného účetnictví
  • nadstandardní uživatelskou práci na PC (MS Excel – pokročilá úroveň)
  • systematický, zodpovědný a důsledný přístup k práci
  • samostatnost, preciznost, přesnost

NABÍZÍME:

  • zajímavou a velmi náročnou práci pro největší distribuční firmu v oblasti drogerie v České republice a na Slovensku
  • zázemí a stabilitu prosperující velké české společnosti
  • odměnu odpovídající schopnostem a dosaženým cílům
  • přátelský kolektiv, otevřenou a vstřícnou komunikaci
  • možnost zapojení do firemní sítě na mobilní volání
  • výraznou slevu na veškerý sortiment drogerie
  • možnost stravování v jídelně společnosti, stravenky
  • místo pracoviště: Šestajovice (Praha východ), zastávka MHD Sychrov (10 min z Černého Mostu)

Kontakt

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551