teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.
je společnost, která provozuje 500 maloobchodních prodejen zařazených v řetězci Teta drogerie po celé ČR. Počet zaměstnanců v současné době překračuje 1 900 lidí. Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. je dceřiná společnost 100% vlastněná firmou p.k.Solvent s.r.o., která je největším distributorem drogerie v ČR a SR.

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníky:

Oblastní manažer MO sítě prodejen (Východní Čechy+Vysočina)

Náplň práce:

Provozní oblast:

  • řídí a koordinuje činnost všech spolupracovníků na prodejnách podle pravidel firmy ve svěřeném regionu (Východní Čechy+Vysočina)
  • zodpovídá za personální obsazení prodejen
  • zodpovídá za dodržování MO směrnic a pracovně-právních předpisů
  • motivuje spolupracovníky v prodejnách k dosažení nejlepších výsledků
  • provádí inventury (plánované, neplánované, přebírací)
  • zajišťuje uzavření a ukončení činnosti prodejen

Oblast rozvoje:

  • dohlíží na začínající prodejny, zaučuje nové spolupracovníky a odstraňuje zjištěné nedostatky
  • zodpovídá za vzdělávání a rozvoj personálu v prodejních dovednostech

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost problematiky maloobchodu a rychloobrátkového zboží
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • chuť do práce, nasazení a proaktivitu
  • schopnost operativního stanovování priorit
  • práce s PC-výborná znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B s praxí
  • ochotu cestovat, časovou flexibilitu
  • bydliště v regionu Východočeského kraje/Vysočina

Nabízíme:

  • zajímavou a náročnou práci pro největší distribuční firmu v ČR v oblasti drogerie
  • mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • stabilní a seriózní zázemí společnosti s vynikajícím postavením na trhu
  • motivační ohodnocení v závislosti na plnění cílů
  • možnost zapojení do firemní privátní sítě pro mobilní telefony - výrazně levnější volání
  • výraznou slevu na veškerý sortiment drogerie

Kontakt

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551