teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992.
Provozuje řetězec TETA DROGERIE (500 prodejen), řetězec TOP drogerie (35 prodejen), dále je 100% majitelem dceřiné společností TETA DROGERIE A LÉKÁRNY (450 prodejen začleněných v řetězci TETA drogerie a 15 lékáren). Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie a největším distributorem drogistického zboží s obratem přes 4,5 mld. Kč.
Působí po celé ČR a SR a má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře.
V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme schopné kandidáty na pozici:

Helpdesk pro MO prodejny

Náplň práce:

  • poskytování helpdesk podpory (telefonicky + vzdáleným přístupem) pro zajištění provozu MO prodejen TETA a TOP drogerie
  • přijímání a řešení nahlášených požadavků – práce s ticketovacím systémem
  • spolupráce se specialisty 2. úrovně podpory
  • zajištění pravidelných činností (kontrola přenosů, automatizovaných jobů, apod.)
  • zajištění zastupitelnosti svých kolegů z oddělení Helpdesku
  • práce na směny, Helpdesk je k dispozici od 6:30 – 21:30 PO-NE (víkend jednou za měsíc)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (IT specializace není nutná, ale je výhodou)
  • všeobecný přehled a orientace v HW (PC, tiskárny, pokladní periferie - výhodou)
  • uživatelská znalost SW (Windows, Linux - výhodou)
  • min. základní znalost MS Office (Excel, Word)
  • výborné komunikační schopnosti – komunikace se zákazníky/prodejnami
  • schopnost rychlé adaptace na nové podmínky
  • slušné a příjemné chování k zákazníkům – zákaznický přístup

Nabízíme:

  • zajímavou práci pro největší distribuční společnost drogerie v ČR
  • práci v mladém kolektivu
  • perspektivu stabilní a silné společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • příspěvek na stravování s možností stravování ve firemní jídelně
  • slevu na veškerý sortiment drogerie
  • možnost zapojení do firemní privátní sítě pro mobilní telefony – levnější volání
  • firemní kulturu PKS jako konkurenční výhodu
  • místo pracoviště: Šestajovice (Praha východ), zastávka MHD Sychrov (10min autobusem od Černého Mostu)

Kontakt

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551