teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992.
Provozuje řetězec TETA DROGERIE (500 prodejen), řetězec TOP drogerie (35 prodejen), dále je 100% majitelem dceřiné společností TETA DROGERIE A LÉKÁRNY (450 prodejen začleněných v řetězci TETA drogerie a 15 lékáren). Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie a největším distributorem drogistického zboží s obratem přes 4,5 mld. Kč.
Působí po celé ČR a SR a má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře.
V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme schopné kandidáty na pozici:

Skladník E-shopu

Náplň práce:

  • vychystávání zakázek
  • komunikace se zákaznickým servisem a dodavateli
  • zpracování případných odchylek, reklamací či vratek
  • úklid přidělených prostor

Požadujeme:

  • spolehlivost, komunikační schopnost, samostatnost
  • zodpovědnost za kvalitu své práce
  • časovou flexibilitu
  • praxe v oboru vítána
  • trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • stravenky
  • stravování ve firemní jídelně
  • ranní směna

Info:

  • pro zaslání životopisu použijte tlačítko “Odpovědět“

Kontakt

TETA drogerie (Solvent ČR s.r.o.)
Andrea Hnízdová