teta drogerie teta lékárna TOP drogerie SOLVENT

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992. V současné době je největším distributorem v oblasti drogistického zboží po celé ČR s obratem přes 4 mld.Kč a dynamicky se rozvíjí ve všech směrech. Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie, kdy je 100% majitelem dceřiných společností TETA drogerie a lékárny (500 prodejen) a řetězce TOP drogerie (35 prodejen). Působí po celé České a Slovenské Republice, kde má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníka/ci na pozici:

Skladník/ce - pouze ranní směna PO - PÁ (21 000 - 27 000,-)

Náplň práce:

- vychystávání zboží dle objednávek
- práce s ručním paletovým vozíkem
- vybalování a naskladňování zboží
- udržování pořádku na skladě

Pracoviště:
- Šestajovice, zast.MHD Sychrov (za Horními Počernicemi, okr. Praha - východ)
- 10 min. z Černého Mostu, BUS č. 303, 304, 344, 398

Požadujeme:

- výborný zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu
- nástup IHNED

Nabízíme:

- průměrná mzda 23.500,-/měsíc
- náborový příspěvek až 10 000,-
- pouze ranní směna od 6:30
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- bonusy dle odvedené práce
- stravenky
- možnost stravování ve firemní jídelně
- výraznou slevu na zboží
- zázemí stabilní společnosti
- přátelský kolektiv
- mimořádné mzdové ohodnocení

Info:

- pro zaslání životopisu použijte tlačítko “Odpovědět“

Kontakt

TETA drogerie (Solvent ČR s.r.o.)
Andrea Hnízdová