p.k.Solvent s.r.o.
Úvod > Volná místa > Skladový logistik (inventurní pracovník) se znalostí SAP

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992.
Provozuje řetězec TETA DROGERIE (500 prodejen), řetězec TOP drogerie (35 prodejen), dále je 100% majitelem dceřiné společností TETA DROGERIE A LÉKÁRNY (450 prodejen začleněných v řetězci TETA drogerie a 15 lékáren). Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie a největším distributorem drogistického zboží s obratem přes 4,5 mld. Kč.
Působí po celé ČR a SR a má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře.
V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme schopné kandidáty na pozici:

Skladový logistik (inventurní pracovník) se znalostí SAP

Náplň práce:

  • správa databáze vychystávacích lokací a skladových zón v systému
  • zodpovědnost za správné a kompletní značení regálového systému ve skladě
  • udržování pravidel slottingu skladu a optimální rozložení položek ve vychystávacích lokacích
  • zodpovědnost za řešení zásob výprodejových položek
  • monitoring včasného a efektivního doplňování vychystávacích lokaci
  • účast na projektech týkajících se skladu (implementace WMS, rozšíření skladu apod…)
  • sledování a proaktivní řešení bezpečnosti na skladě
  • správa mobilních terminálů a podpora pracovníkům při práci s mobilním terminálem

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení
  • získání pracovních zkušeností u největší distribuční firmy v oblasti drogerie v České republice
  • možnost zapojení se do projektu zavedení nového informačního systému
  • moderní pracovní prostředí a neformální firemní kulturu
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů
  • místo pracoviště: Olomouc - Chválkovice

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost operačního systému SAP a práce v MibWMS.
  • znalost pravidel uspořádání skladu a řízení inventur
  • praxe s vytvářením a zpracováním analytických dat
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce
  • výborná uživatelská práce na PC, MS Excel – pokročilá úroveň (analýzy, kontingenční tabulky)

Nástup:

  • po dohodě
spy

Kontakt:

TETA drogerie (Solvent ČR s.r.o.)
Vladka Vrbova
Železniční 7
779 00  Olomouc
Česká republika