p.k.Solvent s.r.o.
Úvod > Volná místa > Senior analytik/reportér SAP

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992.
Provozuje řetězec TETA DROGERIE (500 prodejen), řetězec TOP drogerie (35 prodejen), dále je 100% majitelem dceřiné společností TETA DROGERIE A LÉKÁRNY (450 prodejen začleněných v řetězci TETA drogerie a 15 lékáren). Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie a největším distributorem drogistického zboží s obratem přes 4,5 mld. Kč.
Působí po celé ČR a SR a má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře.
V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme schopné kandidáty na pozici:

Senior analytik/reportér SAP

NÁPLŇ PRÁCE:

  • připravování finančních výkazů společnosti pro management a banky.
  • reportování výsledků středisek, zakázek a profitcenter z manažerského účetnictví.
  • správa kalkulačních vzorců a matic pro rozpočítávání manažerských nákladů v SAP
  • reportování klíčových finančních ukazatelů pro management a banky
  • reportování vývoje pohledávek a závazku pro management a pro banky
  • kontrola salda pohledávek a závazků v koncernu
  • správa malých úvěrových smluv
  • sestavování statistik pro Ekokom a Intrastat
  • vyhodnocování transakci přes platební terminály
  • kontrolní reporty o transakcích s finanční hotovosti
  • kontroly finančních transakcí e-shopu

POŽADUJEME:

  • SŠ ekonomického směru
  • základní znalost účetnictví, DPH, DPPO
  • systematický, zodpovědný a důsledný přístup k práci
  • velmi dobrá znalost PC: ( MS Word, Excel)
  • SAP výhodou

NABÍZÍME:

  • zajímavou a velmi náročnou práci pro největší distribuční firmu v oblasti drogerie v České republice a na Slovensku
  • zázemí a stabilitu prosperující velké české společnosti
  • odměnu odpovídající schopnostem a dosaženým cílům
  • přátelský kolektiv, otevřenou a vstřícnou komunikaci
  • možnost zapojení do firemní sítě na mobilní volání
  • výraznou slevu na veškerý sortiment drogerie
  • možnost stravování v jídelně společnosti, stravenky
  • místo pracoviště: Šestajovice (Praha východ), zastávka MHD Sychrov (10 min z Černého Mostu)
spy

Kontakt:

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551