p.k.Solvent s.r.o.
Úvod > Volná místa > Brand manažer Privátních značek

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992. V současné době je největším distributorem v oblasti drogistického zboží po celé ČR s obratem přes 4 mld.Kč a dynamicky se rozvíjí ve všech směrech. Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie, kdy je 100% majitelem dceřiných společností TETA drogerie a lékárny (500 prodejen) a řetězce TOP drogerie (35 prodejen). Působí po celé České a Slovenské Republice, kde má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníka/ci na pozici:

Brand manažer Privátních značek

Náplň práce:

  • spolupráce na řízení a rozvoji Privátních značek
  • samostatný vývoj a řízení lokální ATL a BTL podpory, cross channel kampaní
  • řízení aktivit, projektů a rozpočtu v rámci ročního plánu Privátních značek
  • mediální plánovaní jednotlivých kampaní a exekuce
  • spolupráce s agenturami (kreativní, mediální) a interními odděleními
  • monitoring trhu a analýza dat, měsíční vyhodnocování a reporting
  • monitoring konkurence a jejích aktivit včetně mediálních
  • vyhledávání nových příležitostí pro růst Privátních značek

Požadujeme:

  • praxe z marketingu/brand managementu min. 3 roky
  • zkušenosti se samostatnou přípravou ATL a BTL komunikace
  • systematičnost, pečlivost a smysl pro detail
  • organizační a komunikační schopnosti
  • analytické myšlení
  • schopnost stanovování vlastních priorit
  • výborná znalost MS Office

Nabízíme:

  • náročnou a zajímavou práci pro největší distribuční společnost drogerie v ČR
  • perspektivu stabilní a silné společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • příspěvek na stravování s možností stravování ve firemní jídelně
  • slevu na veškerý sortiment drogerie
  • možnost zapojení do firemní privátní sítě pro mobilní telefony – levnější volání
  • místo pracoviště: Šestajovice (Praha východ), zastávka MHD Sychrov (10min autobusem od Černého Mostu)
spy

Kontakt:

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551