p.k.Solvent s.r.o.
Úvod > Volná místa > E - shop manažer

Solvent ČR s.r.o.
je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, založená v roce 1992. V současné době je největším distributorem v oblasti drogistického zboží po celé ČR s obratem přes 4 mld.Kč a dynamicky se rozvíjí ve všech směrech. Je vůdčí silou českého nezávislého trhu drogerie, kdy je 100% majitelem dceřiných společností TETA drogerie a lékárny (500 prodejen) a řetězce TOP drogerie (35 prodejen). Působí po celé České a Slovenské Republice, kde má 3 logistická centra: v Praze, Olomouci a Nitře

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníka/ci na pozici:

E - shop manažer

Náplň práce:

  • zodpovědnost za rozvoj jednoho z největších drogistických eshopů
  • spoluúčast na tvorbě obchodní a marketingové strategie eshopu
  • návrh a řízení marketingových aktivit/kampaní
  • vedení malého týmu administrátorů katalogu zboží a obchodních aktivit
  • zodpovědnost za design a nové funkcionality eshopu (bez logistických procesů)
  • supervize rozvoje celých webových stránek vč. řízení agentury
  • vytváření a vedení online marketingových kampaní
  • zpracování analýz, sledování a vyhodnocování návratnosti investic
  • nastavení procesů a zajištění součinnosti s ostatními odděleními společnosti

Očekáváme:

  • zkušenosti s rozvojem webu a prokazatelný zájem o dění v online světě
  • baví tě věci jako PPC, CTR, CLV, ZMOT,….
  • orientace v SEO/SEM a e-commerce výhodou
  • orientaci na cíl a tah na branku ke zvýšení efektivity eshopu
  • koncepční myšlení a přitom selský rozum založený na faktech
  • schopnost vedení a dotahování projektů do zdárného konce
  • zkušenosti s vytvářením/řízením online kampaní výhodou
  • zkušenosti s personalizací, segmentací a jejich implementací výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme:

  • možnost být u rozvoje jednoho z největších eshopů s rychloobrátkovým zbožím v ČR (tetadrogerie.cz)
  • prostor pro odborný a osobní rozvoj v oblasti e-commerce a online marketingu v přátelském kolektivu
  • zázemí zavedené a prosperující české firmy (provozovatel Teta drogerií)
  • otevřenou a vstřícnou komunikaci
  • možnost zapojení se do firemní sítě na mobilní volání
  • firemní telefon a notebook
  • 15% slevu na sortiment drogerie
  • místo pracoviště: Šestajovice (Praha východ), zastávka MHD Sychrov (10min z Černého Mostu)
spy

Kontakt:

Solvent ČR s.r.o. (TETA drogerie)
Eva Němečková
Poděbradská 1162
250 92  Šestajovice
Česká republika
Telefon: 296 335 551